Hopp til innhold
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

Råd og utvalg

FAU-repr barnehageåret 2019-2020

Arnstein Fiskum, Loppa

 

Leder og SU-repr

95229181

akfiskum@gmail.com

Katarina Jirsa, Knotten

 

Medlem og SU-repr

99224006

katarina.jirsa@gmail.com

Michelle G Bakelid, Marihøna

Nestleder og SU repr

98878226

Michellegulhaugen@outlook.com

Aitakin Andreassen, Tusenbein

Medlem og SU repr

97474303

aitakin_a@hotmail.com 

Hege L Aasen, Skrukketroll

 

Medlem

97196049

hege_lindberg_aasen@hotmail.com

Tone Skålien, Sommerfugl

Sekretær og medlem

46935499

toneskaalien73@hotmail.com

Marlene Paulsen

Kasserer

41642380

marlene_1989@hotmail.com

Samarbeidsutvalg barnehageåret 2019-2020

Marit Manvik, daglig leder

Maya Bergan, Pia Nyhus, jeanette K Kleven og Marthe Haavik er ansatt representanter.

Arnstein Fiskum, Michelle G Bakelid, Katarina Jirsa og Aitakin Andreassen er foreldre representanter.