Hopp til innhold
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

Ansatte i barnehagen

Anne Kristin Aaseth

Daglig leder

dl.nordbygdo@bhg.no

41681108

Aud Lillian Brandsdal

Nestleder

aud.lillian.nordbygdo@bhg.no

48608162

Mette Solemdal

Pedagogisk leder

mette.solemdal@bhg.no

Brita A Grov

Pedagogisk leder

brita.grov@bhg.no

Vibeke Larsen

Pedagogisk leder

vibeke.larsen@bhg.no

Maiken Taranger

Pedagogisk leder

maiken.taranger@bhg.no

Marta Sinnerud

Pedagogisk leder

marta.sinnerud@bhg.no

Astrid C F Aleksandersen

Pedagogisk leder

astrid.aleksandersen@bhg.no

Jakob Brandsdal

Pedagogisk leder

jakob.brandsdal@bhg.no

Siri Jørgsensen

Pedagogsik leder

siri.jorgensen@bhg.no

Caroline Wolff

Pedagogisk leder

caronline.wolff@bhg.no

Wenche Nygård

Pedagogisk leder

wenche.nygaard@bhg.no

Lena Mikalsen

Assistent

Hege Matre Larsen

Barnehagelærer

Jannicke Spielde Larsen

Barnehagelærer

Francis Grøsvik

Assistent

Thomas Meland

Fagarbeider

Jannicke Framnes

Barnehagelærer

Bodil Lindeflaten

Assistent

Andrea Brandsdal

Assistent

Jin Mei Wang

Assistent med ansvar for kjøkkenet

Amalie Flatås

Assistent

Andreas Vegge

Lærling

Louise Playfoot

Barnehagelærer

Ingvild Gjeraker

Assistent

Emina Sahbegovic

Pedaogisk medarbeider

Gro Kvamme

Fagarbeider

Margrethe Morken

Assistent

Marianne Rolfsen

Fagarbeider

Gunn Heidi Steenshon

Fagarbeider

Margot Fitjar

Assistent

Ina Anthonsen

Barnehagelærer

Oda Solemdal Djuve

Barnehagelærer

Gunnhild Zaneski

Fagarbeider

Khanittha Punoi

Assistent med ansvar for kjøkken

Heine Bjelland

Ekstra assistent