Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
07:00 - 17:00

 Daglig leder

Jeanette Vestad Syvertesen
91 66 48 08
E-post

Velkommen til Harakollen FUS aktivitetsbarnehage

Avdelinger

Damåsen
Pedagogisk leder:
Iris Toresdatter Soland og Åshild Holmen
Tlf: 95030387
iris.soland@bhg.no / ashild.holmen@bhg.no
0-2 års avdeling
Liaåsen
Pedagogisk leder:
Maiken Hjermundrud og Veronica Bergli
Tlf: 95030388
maiken.hjermundrud@bhg.no / veronica.bergli@bhg.no
0-2 års avdeling
Lauvkollen
Pedagogisk leder:
Malene Hansen og Anette Strand
Tlf: 95030389
malene.hansen@bhg.no / anette.strand@bhg.no
3-4 års avdeling
Krukekollen
Pedagogisk leder:
Andreas Færstad Sæbø og Benedicte Lindbeck
Tlf: 95030385
andreas.saebo@bhg.no / benedicte.lindbeck@bhg.no
5-6 års avdeling
Snaukollen
Pedagogisk leder:
Silje Slettvold og Silje Husby
Tlf: 95030386
silje.slettvold@bhg.no / silje.husby@bhg.no
2-3 års avdeling

Vis alle

Ansatte

Jeanette Vestad Syvertsen

Daglig leder

Iris Toresdatter Soland - Pedagogisk leder

Avd. Damåsen 0-2 år

Åshild Holmen - Pedagogisk leder

Avd. Damåsen 0-2 år

Unni Gulbrandsen - Assistent

Avd. Damåsen 0-2 år

Tugba Ipek - Assistent

Avd. Damåsen 0-2 år

Veronica Bergli - Pedagogisk leder

Avd. Liaåsen 0-2 år

Maiken Hjermundrud - Pedagogisk leder

Avd. Liaåsen 0-2 år

Alaa Mohammed - Barne- og ungdomsarbeider

Avd. Liaåsen 0-2 år

Eliza Stasiuk - Assistent

Avd. Liaåsen 0-2 år

Silje Husby - Pedagogisk leder

Avd. Snaukollen 2-3 år

Silje Slettevold - Pedagogisk leder

Avd. Snaukollen 2-3 år

Siv Hagen - Barne- og ungdomsarbeider

Avd. Snaukollen 2-3 år

Kathrine Neser - Barne- og ungdomsarbeider

Avd. Snaukollen 2-3 år

Malene Hansen - Pedagogisk leder

Avd. Lauvkollen 3-4 år

Anette Strand - Barne- og ungdomsarbeider

Avd. Lauvkollen 3-4 år

Bjørn Strand - Assistent

Avd. Lauvkollen 3-4 år

Erica Nilsen Santana - Assistent

Avd. Lauvkollen 3-4 år

Andreas Færstad Sæbø - Pedagogisk leder

Avd. Krukekollen 5-6 år

Benedicte Lindbeck - Pedagogisk leder

Avd. Krukekollen 5-6 år

Anna Burba-Sawczyn - Assistent

Avd. Krukekollen 5-6 år

Camilla Hansen Ringstad - Assistent

Avd. Krukekollen 5-6 år

Petra Peter

Ekstraresurss enkeltbarn

Karina Lund

Ekstraressurs enkeltbarn

Marte Håkenstad

Fast vikar

Linnea Sofie Holmsen Lindbjør

Fast vikar

Kristine Ask

Fast vikar