Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:30 - 17:00

Vi har
ledig plass!

Barn 1-3 år fra 01.08.2022 Barn 3-5 år fra 01.08.2022

Kom gjerne innom og besøk oss!

Møt oss og se hvor fint vi har det. Noe du lurer på? Bare å spørre :)

 Daglig leder

Marit Manvik
91 24 48 16
E-post

Velkommen til Kjemperud FUS barnehage

Avdelinger

Sommerfugl
Pedagogisk leder
Nina Sundt Tangen
Tlf: 94193971
sommerfugl.kjemperud@bhg.no
Skrukketroll
Pedagogisk leder
Jeanette K Kleven
Tlf: 48018096
skrukketroll.kjemperud@bhg.no
Støttepedagog Marthe Haavik: marthe.haavik@bhg.no
Marihøna
Pedagogisk leder
Ingvill Kine Jenssen
Tlf: 94193970
marihona.kjemperud@bhg.no
Tusenbein
Pedagogisk leder
Vanessa C L Solberg
Tlf: 48018095
tusenbein.kjemperud@bhg.no
Knotten
Pedagogisk leder
Monica Fjellvik & Silje Kristiansen
Tlf: 48018098
knotten.kjemperud@bhg.no
Mail Monica: monica.fjellvik@bhg.no Mail Silje: silje.kristiansen@bhg.no
Loppa
Pedagogisk leder
Marianne Hjelmen & Elise K Pinney
Tlf: 48018097
loppa.kjemperud@bhg.no
Mail Marianne: marianne.hjelmen@bhg.no Mail Elise: elise.pinney@bhg.no

Vis alle

Ansatte

Marit Manvik

Daglig leder

Ingvill Kine Jenssen

Pedagogisk leder, Marihøna

Stedfortreder for daglig leder

Marianne Hjelmen

Pedagogisk leder, Loppa

Elise K Pinney

Pedagogisk leder, Loppa

Silje Kristiansen

Pedagogisk leder, Knotten. Permisjon barnehageåret 2021-2022.

Monica Fjellvik

Pedagogisk leder, Knotten

Line Fjellstad

Barne og ungdomsarbeider, Knotten

Pia Nyhus

Barne og ungdomsarbeider, helsefagarbeider Knotten

Eli Reistad

Barnepleier, Loppa

Mikaela Åkerman

Barne og ungdomsarbeider, Loppa

Marthe Haavik

Pedagogisk leder, Skrukketroll

Støttepedagog, storebarn

Nina Sundt Tangen

Pedagogisk leder, Sommerfugl

Jeanette Karlsen Kleven

Pedagogisk leder, Skrukketroll

Vanessa Charleen Lee

Pedagogisk leder, Tusenbein

Maya Bergan

Barne og ungdomsarbeider, Sommerfugl

Turid Cathrin Holmen

Assistent, Sommerfugl

Trond Aa Sognelien

Barne og ungdomsarbeider, Tusenbein

Hege Aasmundrud

Barne og ungdomarbeider, Marihøna

David Simon Prokop

Assistent, Skrukketroll og Marihøna

Benedicte Marti

Assistent, Skrukketroll

Socorro Jakobsen

Assistent og vikar på Knotten og Loppa

Hallvard Løff Mugås

Barne og ungdomsarbeider