Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
7:00 - 17:00

 Daglig leder

Silje Algrøy Eriksen
92 05 55 05
E-post

Velkommen til Lykketrollet FUS barnehage

Avdelinger

Sjarmtroll
Avdelingsleder:
Jeanette Marcussen, Lisbeth G. Breivik og Aina Hæve
Tlf: 45421590
lisbeth.breivik@bhg.no, aina.haeve@bhg.no, jeanette.marcussen@bhg.no
Sjarmtroll er en 2-4 års avdeling med 19 barn og 6 voksne pr dag.
Småtroll
Avdelingsleder:
Anette Haugland og Silje P. Waage
Tlf: 45421604
anette.haugland@bhg.no, silje.waage@bhg.no
Småtroll er en 0-1 års avdeling med 12 barn og 4 voksne pr dag.
Trollskogen
Avdelingsleder:
Jannike Stien og Una K. Mikkelsen
Tlf: 45421639
una.mikkelsen@bhg.no, jannike.bakken@bhg.no
Trollskogen er en 3-6 års avdeling med 24 barn og 4 voksne pr dag. Avdelingen har også eget kjøkken.
Trollstuen
Avdelingsleder:
Anita Carlsen og Anne Liv Gjertsen
Tlf: 45421647
anita.carlsen@bhg.no, anne.gjertsen@bhg.no
Trollstuen er en 3-6 års avdeling med 26 barn og 5 voksne

Vis alle

Ansatte

Silje Algrøy Eriksen

Daglig leder

Jannike Stien

Pedagogisk leder 

Una Kristine Mikkelsen

Pedagogisk leder

Lisbeth G. Breivik

Pedagogisk leder

Anette Haugland

Pedagogisk leder

Aina Hæve

Pedagogisk leder

Anita Carlsen

Pedagogisk leder

Jeanette Marcussen

Pedagogisk leder

Anne Liv Gjertsen

Pedagogisk leder

Silje Waage

Pedagogisk leder 

Grethe Berglund

Barne- og ungdomsarbeider

Cathrine Alvheim

Barne- og ungdomsarbeider

Helene Berland

Barne- og ungdomsarbeider

Marianne Olsen

Barne- og ungdomsarbeider

Lydia Karlsen

Pedagogisk medarbeider

Ingveig Øvstegård

Pedagogisk medarbeider

Monica Rasmussen

Barne- og ungdomsarbeider

Camilla Skjønhaug

Pedagogisk medarbeider

Anita Kvammen

Pedagogisk medarbeider

Ann-Kristine Hansen

Pedagogisk medarbeider

Elisabeth Kvinge

Pedagogisk medarbeider

Renate Helgesen

Fagarbeider

Christine Fromreide

Pedagogisk medarbeider og kjøkkenassistent