Hopp til innhold
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

Nymarkbakken FUS barnehage

Nymarkbakken FUS Barnehage AS ligger sentralt til i Langevåg Sentrum. I august 2017 utvidet vi barnehagen og har fått enda et flott bygg og er totalt 9 avdelinger. Vi har kort avstand til sjø og fjære og benytter oss av dette mye. På barnehagens ute- område har vi ei løe med kaniner og høner samt en egen skog. I løa bor det også geiter som barna får delta i pass og stell av. Vi dyrker grønnsaker og blomster gjennom sommeren og i drivhuset vårt høstes tomater og agurk. Leken står sentralt i barnehagen. Leken er den beste arenaen for læring av samspill, språk og sentrale fag i rammeplanen. Vi har faste grupper for 3-4 og 5 åringene våre ukentlig. Vi er også kjent for \"tryllesamlingene\" våre. I disse samlingene får barna sammen med voksne lage og vise en forestilling som de deler med de andre på barne

Søk barnehageplass

Vi har ledige barnehageplasser !

Ønsker du barnehageplass hos oss, kontakt:
Randi Alnes
Daglig leder

Tlf: 95 49 91 47
E-post: dl.nymarkbakken@bhg.no

Avdelinger

Abra Kadabra
Avdelingsleder:
Ikke i bruk i høst
Storbarnsavdeling
Hokus Pokus
Avdelingsleder:
Marie Nossen og Helen Drabløs
Tlf: 97999241
hokuspokus.nymarkbakken@gmail.com
Storbarnsavdeling
Krokofanten
Avdelingsleder:
Kristoffer Fiksdal og Marte Dale
Tlf: 97999242
krokofanten.nymarkbakken@gmail.com
Storbarnsavdeling
Magiraffen
Avdelingsleder:
Catrine Myklebust Karlsen og Martyna Dymek
Tlf: 90975550
magiraffen.nymarkbakken@gmail.com
Storbarnsavdeling
Sim Sala Bim
Avdelingsleder:
Lars Barstad
Tlf: 90684069
sim.nymarkbakken@gmail.com
Kerrs pink
Avdelingsleder:
Marthe Vadset og Andreas Justesen
Tlf: 97999243
kerrspink.nymarkbakken@gmail.com
Småbarnsavdeling
Pimpernell
Avdelingsleder:
Elin Højmark og Andreas Justesen
Tlf: 97999243
pimpernell.nymarkbakken@gmail.com
Småbarnsavdeling
Knerten
Avdelingsleder:
Mai Lise Tusvik
Tlf: 94830561
knerten.nymarkbakken@gmail.com
Småbarnsavdeling
Kanutten
Avdelingsleder:
Gørill Myklebust
Tlf: 97999244
kanutten.nymarkbakken@bhg.no
Småbarnsavdeling
Kontor
Stedfortreder
Inger Karin F Eikrem
Tlf: 97999245
dl.nymarkbakken@bhg.no
Jobber mandag, onsdag og fredag