Hopp til innhold

Almemoen FUS barnehage

Almemoen FUS barnehage as

Almemoen FUS barnehage har en tilstedeværende, glødende og skapende personalgruppe som sammen med barna skaper en magisk, lærerik og morsom hverdag. Hos oss kommer leken først! Vi har fokus på hva som gir barndommen verdi og hva som skal til for å gi små barn en god barnehagehverdag. På småbarn er vi aldersdelt med tre grupper. Vi er opptatt av å ha tilknytningsperson og små grupper for å sikre barn- voksen tetthet, i møtekomme barnas behov og gi rom for rolige aktiviteter. Vi serverer FUS Smart Mat som skal fremme matglede hos barna og overskudd til lek og konsentrasjon. Almemoen FUS barnehage er så heldig å ha en egen kokk!

For å feire 10 års jubileum lagde vi egen sang og musikk video, den kan du se her.

Almemoen FUS barnehage hadde et gjennomsnittlig nærvær på over 94% i barnehageåret 2017-2018.
Nærværsdiplom

Søk barnehageplass

Avdelinger

Vann
Pedagogisk leder:
Helene Larsen
Tlf: 41534352
vann.almemoen@bhg.no
Sol
Pedagogisk leder:
Lotte Eriksen
Tlf: 41534348
sol.almemoen@bhg.no
Jord
Pedagogisk leder:
Marie-Therese Sandum
Tlf: 41534349
jord.almemoen@bhg.no
Solsikker
Pedagogisk leder:
Lise Kristoffersen Bakken
Tlf: 41534356
solsikker.almemoen@bhg.no
Roser
Pedagogisk leder:
Kari Anne Sivertsen
Tlf: 41534354
roser.almemoen@bhg.no
Hvitveis
Pedagogisk leder:
Elisabeth Mikkelhaug
Tlf: 41534353
hvitveis.almemoen@bhg.no
Blåklokker
Pedagogisk leder:
Line Saupstad
Tlf: 41534355
blaaklokker.almemoen@bhg.no