Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:45 - 17:00

 Daglig leder

Jorunn Langholen
92 81 57 91
E-post

Velkommen til Drafnkollen FUS barnehage

Avdelinger

Kaupang
Pedagogisk leder
Hege Lauritzen
hege.lauritzen@bhg.no
Nivlheim
Pedagogisk leder:
Simen Kjeksrud
simen.kjeksrud@bhg.no
Midgard
Pedagogisk leder:
Natasha Perez
natasha.perez@bhg.no
Heimdal
Pedagogisk leder
Anne Kjersti Glestad
anne.glestad@bhg.no
Bifrost
Pedagogisk leder
Vaila Nordli
vaila.nordli@bhg.no
Muspelheim
Avdelingsleder:
Vilje Rand
vilje.rand@bhg.no

Vis alle

Ansatte