Eli Solgun Eriksmoen Daglig leder
Daglig leder
Kontor
Eli er opptatt av å fremme lekens verdi i barnehagen. Hun har høy relasjonskompetanse, og er opptatt av tydelige rolleavklaringer. I alle avgjørelses som tas, skal barnets beste komme først.
Seija Svantesson Pedagogisk leder på Veslefrikk
For Seija er det viktig å skape gode relasjoner med både barn og voksne. Hennes intensjon er at barna får oppleve trygghet og trivsel i en lekefull og meningsfull hverdag, der barna får lære og utvikles utifra egne forutsetninger.
Helena Malbasa Pedagogisk leder på Tommeliten
Helena er opptatt av å kunne tilrettelegge hverdagen til barna slik at hvert barn får en optimal utvikling. Hun er varm, omsorgsfull og anerkjennende i sine møter med barn og foreldre.
Veronika Dahl Pedagogisk leder på dispensasjon på Veslefrikk
Veronika er omsorgsfull og lyttende i møtet med barna. Hun er også engasjert og kreativ.
Anita Mathisen Pedagogisk medarbeider på avdeling Tommeliten
Pedagogisk medarbeider
Tommeliten
Anita er opptatt av at barn skal føle mestring. Hun er goså svært opptatt av å hjelp barn til å sette ord på følelsene sine.
Moonika Umb Medagogisk medarbeider på Veslefrikk
Moonika er varm, omsorgsfull og imøtekommende med det enkelte barn.
Rosalie Karijord Pedagogisk medarbeider på Tommeliten
Rosalie er ansatt som pedagogisk medarbeider i Helledammen FUS barnehage. Hun har gjennomført kurs i Barne - og ungdomsarbeid i regi av Folkeuniversitetet i Drammen og tar sikte på å ta fagbrevet når hun har opparbeidet nok praksis.
Mary Singarajah støtteressurs på Tommeliten
Støtteressurs
Tommeliten
Mary har har jobbet i barnehagen i mange år og har en tett og god relasjon med barna.
Johanna Lalor Barne - og ungdomsarbeider på Veslefrikk
Barne - og ungdomsarbeider
Veslefrikk
Johanna har har en stor omsorg for barna og knytter raskt sterke relasjonelle bånd med barn, foreldre og øvrige kollegaer.
Soraia Paulina de Sousa - lærling på Veslefrikk
Lærekandidat
Veslefrikk
Soraia er lærekandidat på avdeling Veslefrikk og hun vil være hos oss i 2 år. Hun starter som lærekandidat og vil deretter å ta eksamen i Barne - og ungdomsarbeiderfaget.
Soraia er en god og trygg voksen for barna på avdelingen.
Jererose Arellano - fast vikar på Tommeliten
Fast vikar
Tommeliten
Jererose er fast vikar på avdeling Tommeliten. Hun ønsker etterhvert å utdanne seg til barnehagelærer.
Hun storkoser seg med barna og liker seg mest når hun er deltagende i leken.
Sahar Sohail - i arbeidspraksis på Tommeliten
Arbeidspraksis 60 %
Tommeliten
Sahar er en god og varm voksen. Hun ser det enkelte barnet og er deltagende i lek og andre aktiviteter sammen med barna.
Teddy ansatt som kosebamse på Tommeliten
Teddy har fulgt med på barnas hverdag i barnehagen i flere år. Gjennom perioder av året, har han fått følge med de eldste hjem, enten over helgen eller gjennom en hel uke. Dette har vært et tilbud som har blitt godt tatt i mot av barna og også blitt godt fulgt opp av foreldrene. Når barnet og Teddy kommer tilbake til barnehagen igjen, har barnet kunne fortelle til resten av barnegruppen hva Teddy har opplevd sammen med dem. Dette er god sosial trening, både til å være i fokus og å holde fokus.
Glenn Dahl vaktmester
Glenn er barnehagens faste vaktmester. Han er et kjent ansikt for de aller fleste barna.