Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:45 - 17:15

 Daglig leder

Merethe Fredriksen
64 83 59 10 /4 06 49 90 8
E-post

Velkommen til Skolsegglia FUS barnehage

Avdelinger

Smålarver (0-2 år)
Pedagogisk leder:
Line
Tlf: 40 64 99 02
line.grande@bhg.no
Marihøna (0-2 år)
Pedagogisk leder:
Monica
Tlf: 40 64 99 06
monica.hanssen@bhg.no
Tusenbein (3-6 år)
Pedagogisk ledere:
Susann og Caroline
Tlf: 40 64 99 05
susann.torkildsen@bhg.no; caroline.solheim@bhg.no
Maurtua (3-6 år)
Pedagogisk ledere:
Ulrikke og Nora Therese
Tlf: 40 64 99 04
ulrikke.holkestad@bhg.no;nora.hansen@bhg.no
Sommerfugl (3-6 år)
Pedagogisk leder:
Marie
Tlf: 40 64 99 03
marie.nordheim@bhg.no

Vis alle

Ansatte

Monica Hanssen- Pedagogisk Leder

Avd. Marihøna småbarnsfløyen

Line Solli Grande- Pedagogisk leder

Avd. Smålarvene Småbarnsfløyen

Anita Mathiassen- assistent

Avd. Marihøna

Ellen Sæbø- assistent

Avd. Tusenben

Niterciny Edward- assistent

Avd. Smålarvene

Susann Torkildsen- pedagogisk Leder

Avd. Tusenben Storebarnsfløy

Caroline Solheim- Pedagogisk leder

Avd. Tusenben Storebarnsfløy

Marit Grüner- assistent

Avd. Tusenben

Ulrikke Holkestad- Pedagogisk Leder og CLASS observatør

Avd. Maurtua Storebarnsfløy

Nora Therese Hansen- Pedagogisk leder

Avd. Maurtua Storbarnsfløy

Nina Pedersen- assistent

Avd. Maurtua

Ida Skrårudsether- barne og ungdomsarbeider

Avd. Maurtua

Marie Nordheim- Pedagogisk leder

Avd. Sommerfugl Storebarnsfløy

Ragnhild Hamre- assistent

Avd. Sommerfugl

Jeanette Bærland- Barne og ungdomsarbeider

Avd. Sommerfugl

Shazia Shaukat

Kjøkken medarbeider

Anne Merethe Fredriksen

Daglig leder

Jenielyn Valete

Assistent Avd. Smålarvene