Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:45 - 17:00

 Daglig leder

Ida Martinussen
93 23 08 70
E-post

Velkommen til Rishagen FUS barnehage

Avdelinger

Marihønene
Avdelingsleder:
Renate og Celina
Tlf: 90232303
renate.tjetland@bhg.no
Celina.parzychowska@bhg.no
Fiol
Avdelingsleder:
Vibeke
Tlf: 956 66 404
vibeke.gursli@bhg.no
Tusenfryd
Avdelingsleder:
Mette og Erlend
Tlf: 954 66 404
Erlend.pettersen@bhg.no
Mette.pedersen@bhg.no
Løvetann
Avdelingsleder:
Janne Gry og Andrea
Tlf: 97531642
janne.aase@bhg.no
andrea.pedersen@bhg.no
Anemone
Avdelingsleder:
Karen og Sabine
Tlf: 954 66 404
Karen.rafai@bhg.no
sabine.gunkel-sauer@bhg.no
Gresshoppene
Avdelingsleder:
Magnus og Kine
Tlf: 48266360
magnus.haugan-fossen@bhg.no
kine.heggen@bhg.no
Maxiklubben
Avdelingsleder:
Marte og Joachim
Tlf: 48266360
marte.vold@bhg.no
joachim.grimsmo@bhg.no

Vis alle

Ansatte

Ida Martinussen
Daglig leder
Line Nilssen
Nestleder og faglig ansvarlig
Joachim Grimsmo
Pedagogisk leder
Mette Pedersen
Pedagogisk leder
Karen Aa.Rafai
Pedagogisk leder
Celina Parzychowska
Pedagogisk leder
Andrea Pedersen
Barnehagelærer under utdanning. Ferdig utdannet sommeren 2022
Sabine Gunkel-Sauer
Pedagogisk leder
Janne Gry Aase
Pedagogisk leder
Marte Klungtveit Vold
Baseleder på høljaberget og pedagogisk leder
Vibeke Gursli
Baseleder på hammaren og pedagogisk leder
Erlend Ringås Pettersen
Barnehagelærer under utdanning. Ferdig utdannet sommeren 2023.
Magnus Haugan-Fossen
Pedagogisk leder
Kine Heggen
Pedagogisk leder
Gunn-Rita Nedrebø
Barne og ungdomsarbeider
Marthe Emilie Montgomery
Barne og ungdomsarbeider
Cathrine Rege
Barne og ungdomsarbeider
Natalie Woods
Barne og ungdomsarbeider
Ingrid Espeland
Barne og ungdomsarbeider
Marte Hetland
Barne og ungdomsarbeider
Linn Søyland
Barne og ungdomsarbeider
Gianina Izquiedro Cornejo
Barne og ungdomsarbeider
Henriette Håheim
Vernepleier
Marie Kristine Ørland
Sykepleier, under utdanning til barnehagelærer
Kristine Skråmestø
Pedagogisk medarbeider. Under utdanning til barnehagelærer
Edrun Mossige
Pedagogisk medarbeider
Hilde Larsen
Pedagogisk medarbeider
Kristin Egeland
Pedagogisk medarbeider
Liv Astrid Svela
Pedagogisk medarbeider