Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:45 - 17:15

 Daglig leder

Siv Monica Eriksmoen
95 30 47 05
E-post

Velkommen til Lindeberg FUS barnehage

Avdelinger

Forskerne
Pedagogisk leder
Karoline Norbeck/Bente Nordmo
Tlf: 47 47 74 91
karoline.norbeck@bhg.no/ bente.nordmo@bhg.no
Filosofene Sokrates
Pedagogisk leder
Jannecke Nyborg
Tlf: 47 47 74 92
jannecke.nyborg@bhg.no
Filosofene Platon
Pedagogisk leder
Nina Holter Teslo
Tlf: 47 47 74 93
nina.teslo@bhg.no
Undrerne
Pedagogisk leder
Hilde Lyfjell
Tlf: 47 47 74 94
hilde.lyfjell@bhg.no
Spirene
Pedagogisk leder
Marte L. Kristiansen
Tlf: 47 47 74 95
marte.kristiansen2@bhg.no

Vis alle

Ansatte

Marte Løvlie Kristiansen

Pedagogisk leder
Avd: Spirene 0-1 år

Nena Kristiansen

Barne- og ungdomsarbeider
Avd: Spirene 0-1 år

Sesil Bekirova

Pedagogisk medarbeider
Avd: Spirene 0-1 år

Hilde Lyfjell

Pedagogisk leder

Malin Öman

Pedagog
Avd: Undrerne 1-2 år

Idil Mire

Barne- og ungdomsarbeider
Avd: Undrerne 1-2 år

Jannecke Nyborg

Pedagogisk leder

Anja Ivanowitz

Barne- og ungdomsarbeider

Elin Jeppedal

Pedagogisk medarbeider

Nina Holter Teslo

Pedagogisk leder

Anne Niekamp

Barne- og ungdomsarbeider

Eli Magraff

Barne- og ungdomsarbeider

Karoline Norbeck

Pedagogisk Leder

Bente Nordmo

Pedagogisk leder
Avd: Forskerne 5-6 år