Loading...
Hopp til innhold
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:45 - 17:15

Vi har
ledig plass!


Kom gjerne innom og besøk oss!

Møt oss og se hvor fint vi har det. Noe du lurer på? Bare å spørre :)

 Daglig leder

Siv Monica Eriksmoen
95 30 47 05
E-post

Velkommen til Lindeberg FUS barnehage

Avdelinger

Forskerne
Pedagogisk leder
Karoline Norbeck/Bente Nordmo
Tlf: 47 47 74 91
karoline.lindeberg@bhg.no/bente.lindeberg@bhg.no
Filosofene Sokrates
Pedagogisk leder
Jannecke Nyborg
Tlf: 47 47 74 92
jannecke.lindeberg@bhg.no
Filosofene Platon
Pedagogisk leder
Nina Holter Teslo
Tlf: 47 47 74 93
nina.lindeberg@bhg.no
Undrerne
Pedagogisk leder
Hilde Lyfjell
Tlf: 47 47 74 94
hilde.lindeberg@bhg.no
Spirene
Pedagogisk leder
Marte L. Kristiansen
Tlf: 47 47 74 95
marte.kristiansen2@bhg.no