Loading...
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:30 - 16:45

 Daglig leder

Grete K.S. Vedøy
41 23 74 76
E-post

Velkommen til Åsebøen FUS barnehage

Avdelinger

Grønn Krokodillene
Avdelingsleder:
Kristin Servan
Tlf: 52 85 02 50
kristin.servan@bhg.no
Mobil: 90285384
Lilla Uglene
Avdelingsleder:
Elin ytreland
Tlf: 52 85 02 50
elin.ytreland@bhg.no
Mobil: 95084161
Blå Elefantene 1
Avdelingsleder:
Wenche Dahle
Tlf: 52 85 02 50
wenche.dahle@bhg.no
Mobil: 95427043
Rød Krabbene 2
Avdelingsleder:
Hanne Kristoffersen
Tlf: 52 85 02 50
hanne.kristoffersen@bhg.no
Mobil: 95115851
Blå Elefantene 2
Avdelingsleder:
Veronica Løfstrøm
Tlf: 52 85 02 50
veronica.løfstrøm@bhg.no
Mobil: 90470836
Rød krabbene 1
Avdelingsleder:
Janne Elin Tjøsvoll Lund
Tlf: 52 85 02 50
janne.tjosvoll@bhg.no
Mobil: 95076384
Gul Sjiraffene 1
Avdelingsleder:
Ragnhild Walland
Tlf: 52 85 02 50
ragnhild.walland@bhg.no
Mobil: 99129851
Gul Sjiraffene 2
Avdelingsleder:
Vivian Braut
Tlf: 52 85 02 50
vivian.braut@bhg.no
Mobil 99129851

Vis alle

Ansatte

Grete K.S. Vedøy

Daglig leder

Hanne Kristoffersen

Pedagogisk leder

Elin Ytreland

Pedagogisk leder

Wenche Dahle

Pedagogisk leder

Ragnhild Walland

Pedagogisk leder

Janne Elin T.Lund

Pedagogisk leder

Veronica Løfstrøm

Pedagogisk leder (vikariat)

Kristin Elisabeth Servan

Pedagogisk leder

Heidi Vea Brune

Barnehagelærer

Lilia Stavøstrand

Barnehagelærer

Helga Mørch

Barnepleier

Hildgun Moen

Barne- og ungdomsarbeider

Ingvild Budal

Barne-og ungdomsarbeider

Margunn T. Lilleås

Barne- og ungdomsarbeider

Osaris Betances

Barne- og ungdomsarbeider

David Reinaldo Algeciras

Barne- og ungdomsarbeider

Bente J. Austevik

Barne-og ungdomsarbeider

Janne Varne

Pedagogisk medarbeider

Ann Kristin N. Solvang

Pedagogisk medarbeider

Elisabeth Flø

Pedagogisk medarbeider

Venesa Krncevic

Pedagogisk medarbeider

Wendy Dale

Pedagogisk medarbeider

Mette Renate Walland

Kontormedarbeider (assistent)

Linda J. Dommersnes

Barne- og ungdomsarbeider (vikar)

Helene Kvilhaug

Støttefagarbeider, "tett på" (Karmøy kommune)