Loading...
Hopp til innhold
VELKOMMEN TILBAKE! Nå skal vi endelig leke, hoppe, løpe og herje sammen igjen: ) Nære, men med avstand. Vi følger selvfølgelig Folkehelseinstituttets smitteveileder og holder oss i mindre grupper med god hygiene. Vi gleder oss!

 Åpningstider

Mandag til fredag:
6:45 - 17:15

 Daglig leder

Anette Berg Leiren
95 89 01 38
E-post

Velkommen til Sandven FUS barnehage

Sandven FUS barnehage ligg sentralt plassert i Norheimsund, og rommar ca. 85 barn. Me set barnet fyrst og har fokus på leik! Hos oss vert kvart enkelt barn sett! Gjennom kreative fag får borna undra seg, utfalda seg, og utvika kreativitet og fantasi og heile seg! Dei vaksne i vår barnehage er glødande, skapande og tilstadeverande!

Barnehagen sin profil er kunst kultur og kreativitet. Kunst, kultur og kreativitet er ein god innfallsvinkel til å inkludera alle fagområda i tverrfagleg arbeid, og profilen er eit godt utgangspunkt for leik og utvikling av sosial kompetanse.

Me i Sandven FUS barnehage er også opptekne av friluftsliv, og er på turar kvar dag. Barnehagen ligg nær både skog, sjø og sentrum, og har mange spanande turplassar i nærleiken. Ver med oss til Slangetreet, Gullfossen eller Eikeskogen, - eller på skitur på Sjusete! Me har eige minibuss!

Sandven FUS barnehage har eige verkstad og eiga grillhytta, og gapahuk i skråningen ved barnehagen.

Frist for å søkja barnehageplass innan hovudopptaket er 1.februar:

https://www.kvam.no/fokusartikkel/hugs-soknadsfristen-for-barnehageplass.40731.aspx

Sjølv om fristen for hovudopptaket er ute kan det dukka opp nokre ledige plassar, så det er fortsatt høve til å søkja!

Avdelingar

Fjord - Blå
Pedagogisk leiar
Hege Larsen & Vaida Brazdzionyte
Tlf: 91 38 58 47
hege.larsen2@bhg.no/vaida.brazdzionyte@bhg.no
Barn f. 2019 og 2020
Fjell - Måneklubben
Pedagogisk leiar
Evy S. Bekkesletten, Cathrine Austestad & Anny Rykken
Tlf: 91 52 95 97
evy.bekkesletten@bhg.no/cathrine.austestad@bhg.no/anny.rykken@bhg.no
Barn f. 2016
Fjell - Firkløver
Pedagogisk leiar
Kristina Steine
Tlf: 91 52 95 97
kristina.steine@bhg.no
Barn f. 2017
Fjell - Jordbær
Pedagogisk leiar
Hildegunn Strømme & Kjersti Eide
Tlf: 91 52 95 97
hildegunn.stromme@bhg.no/kjersti.eide@bhg.no
Barn f. 2018
Fjord - Grøn
Pedagogisk leiar
Therese L. Osmo, May Helen S. Trones & Randi D. Halvorsen
Tlf: 91 38 58 47
may.trones@bhg.no/therese.osmo@bhg.no/randi.halvorsen@bhg.no
Barn f. 2019 og 2020

Vis alle

Ansatte

Anette Berg Leiren

Dagleg leiar

Evy Straumstein Bekkesletten

Pedagogisk leiar Fjell/Måneklubben

Cathrine Austestad

Pedagogisk leiar Fjell/Måneklubben

Fagleiar for spes.ped

Anny Rykken

Pedagogisk leiar Fjell/Måneklubben

Tone G. Solvang

Assistent Fjell/Måneklubb

Mona Kleiven

Assistent Fjell/Måneklubben

Kristina Steine

Pedagogisk leiar Fjell/Firkløver

Anita Rogde

Assistent Fjell/Firkløver

Kjersti Eide

Pedagogisk leiar Fjell/Jordbær

Hildegunn Strømme

Pedagogisk leiar Fjell/Jordbær

Fagleiar for kunstfag

Thor-André "Totto" Mjåtvedt

Barne- og ungdomsarbeidar Fjell/Jordbær

Kristin Songe-Brandslet

Barne- og ungdomsarbeidar Fjell/Jordbær

Hege Larsen

Pedagogisk leiar Fjord/Blå

Vaida Brazdzionyte

Pedagogisk leiar Fjord/Blå

Rattana Tjosaas

Assistent Fjord/Blå

Tora Mo

Barne- og ungdomsarbeidar Fjord/Blå

Hanne Brit Aase

Barne- og ungdomsarbeidar Fjord/Blå

May Helen S. Trones

Pedagogisk leiar Fjord/Grøn

Fagleiar for Barnet Først

Therese L. Osmo

Pedagogisk leiar Fjord/Grøn

Randi Dalen Halvorsen

Pedagogisk leiar Fjord/Grøn

Anetta Sawicka

Fagarbeidar med master i ped. Fjord/Grøn

Carolina Vangen

Barne- og ungdomsarbeidar Fjord/Grøn

Elin Aarsand

Assistent Fjord/Grøn